Kendimize Güveniyoruz

Servis Ekibi

Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre tasarlanan sistemler sunmak, enerji tüketimini azaltmaya ve yatırımdan en üst düzeyde fayda sağlanmasına yardımcı olmaktır.
Satış Sonrası servisimiz, tüm Stulz ürünlerinin değerini ve performansını tüm yaşam döngüsü boyunca yüksek tutmayı garanti eder.
Satış Sonrası Ekibimiz, bakım hizmetini ve desteğini, klimanızın ömrü boyunca ilk üretim şartlarında çalışmasını sağlayacak hassasiyette vermektedir.
Stulz,Türkiye genelinde yaygın yetkili servislere sahiptir. Her servis, Stulz / Cosmotec ürünleri ile ilgili her türlü talebi çözebilir.


Kendimize Güveniyoruz

Destek ve Planlama

Cosmotec Servis Ekibi, her aşamada müşteriye yakındır. Planlamadan kuruluma kadar sistemin en iyi şekilde çalışması için sürekli takibi sağlanır. Planlama Departmanımız her türlü kurulumun tasarım ve geliştirme aşamalarına hakimdir. Bu sayede en çeşitli ihtiyaçları karşılayabilmekte ve müşterilere en iyi çözümü seçmelerinde yardımcı olabilmektedir.


Kendimize Güveniyoruz

Yerleşim ve Kurulum

Kurulum belirleyici bir aşamadır ve profesyonel ve etkin bir şekilde yapılmalıdır. Amacımız, ünitelerin ve ilgili sistemin doğru bir şekilde çalışmasını ve bunların hepsinin en üst düzey performansta kullanılmasını garanti etmektir. Her anahtar teslim iş, planlamadan uygulamaya kadar tüm aşamaları yöneten bir Proje Yöneticisinin koordinasyonunda tamamlanır.


Kendimize Güveniyoruz

İlk Çalıştırma

Uzman teknisyenlerimiz, ünitelerin ve sistemlerin kurulum ve çalıştırma süreçleri ile ilgili, müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan özel çözümleri ile, eksiksiz bir bilgiye sahiptir.


Kendimize Güveniyoruz

Bakım ve Yardım

Uygun bir önleyici bakım planı, sistemlerin sürekli verimliliğini sağlar. Servis Ekibimiz, sistem ve ünite tipine bağlı olarak en etkili bakım planını sunar.

Müşterilerimize hızlı teşhis ve çözümlerle, kaliteli bir satış sonrası hizmet sunuyoruz.

Teknisyenlerimizin uzmanlığı, üniteyi ve sistemi tam olarak çalışır hale getirmek için hızlı bir şekilde müdahale etmemizi sağlar.

Servis kadromuz müşterilerimizi aşağıdaki şekilde desteklemektedir:

Sistem kurtarma analizi

Yenileme analizi

Sistem güncelleme

Orijinal yedek parça temini


Kendimize Güveniyoruz

Erişilebilirlik

Ülke genelinde bulunan uzman teknisyen ekipleri sayesinde 7/24, 365 gün hizmet sunabiliyoruz.


Kendimize Güveniyoruz

Eğitim

Ürün geliştirme ve müşteri ihtiyaçları doğrultusunda son derece teknik bir eğitim sağlıyoruz.
Eğitimler merkez ofisimizde, müşteri tesisinde veya doğrudan üretim tesisinde gerçekleştirilebilir.